News

Nový dodatek/kolekce ,,Medieval Pirates & Nobles"

9. ledna 2015 v 17:38 | Kikča
The Sims Medieval Pirates & Nobles Adventure balíček zavádí nové questy, lov pokladů, a stovky nových předmětů pro Vaše středověké království! Váš epický příběh začíná, když Piráti z Aarbyville a šlechtici z Tredony dorazí do Vašeho království, rychle následovaly šermířské souboje, milostné vztahy, velká dobrodružství a záhady. Přejít na lov pokladů odhalit skryté objekty. Vydejte se na nové questy, na pomoc svému království a dosáhnout nové ambice. Stylizovat své království a simíky s novými piráty a šlechtickými tematickými objekty a šatní skříní. Zábava nikdy nekončí s novým dobrodružným balení!


BAZÉNY V THE SIMS 4!!!!

6. listopadu 2014 v 19:03 | Terasika
Ahoj, The Sims 4 vyšlo celkem osekané, ale postupně se nám do hry přidávají nové věci; duchové a teď i bazény, které mi vcelku chyběly.


Moje The Sims 4

6. září 2014 v 18:30 | Terasika
Ahoj, nové The Sims 4 jsou již tři dny hratelné. Máte je? Napiště nám co děláte, jak se vám hra líbí a jakou máte edici. Pište do komentářů.

Tady jsou obrázky mé Prémiové edice- krabice:

!!!THE SIMS 4!!!

1. září 2014 v 10:13 | Kikča & Terasika
Ahóóój, jistě již víte, že simíci nové generace jsou nám každým dnem blíž a blíž. Zbývají již jen 3 dny (bez dneška). Mnozí z Vás se již určitě těší, až si poprvé zahrajou nové The Sims 4. Neváhejte a napište nám co prozkoumáte nebo budete dělat jako první, samozřejmě až po vytvoření simíků :)
Máte již The sims 4 předobjednané nebo ne?
Pište do komentářů, těšíme se na Vaše názory ke hře. (nevhodné komentáře budou smazány!!)


 
 

Reklama